Del | Tilbake | Skriv ut | Tips en venn

Kontakt DNT Oslo og Omegn:

Sentralbord: post@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 00
Turinformasjon/butikk: turinfo@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 22
Aktivitetsavdelingen: aktivitet@dntoslo.no
DNT ung Oslo: ung@dntoslo.no
BaseCamp ungdom: basecamp@dntoslo.no
DNT fjellsport Oslo: mailto:fjellsportoslo@dntoslo.no
Barnas Turlag Oslo: barnas.turlag@dntoslo.no
Sæteren Gård: seterengard@dntoslo.no

Ansatte i DNT Oslo og Omegn

Henning Hoff Wikborg, daglig leder: henning.wikborg@dntoslo.no
Tlf.: 991 00 900 / 22 82 28 50

Sverre A. Larssen: sverre.larssen@dntoslo.no
Tlf.: 950 21 826

Markeds- og turinformasjonsavdelingen:

Kari Merete Horne, markedssjef: kari.m.horne@dntoslo.no
Tlf.: 909 20 455 / 22 82 28 87
Christian Fornes: christian.fornes@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 86

Anders Gjengedal: anders.gjengedal@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 27
Hilde Hagen: hilde.hagen@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 28
Espen Opaker Moreite: espen.opaker.moreite@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 27
Vegard Petersen:  vegard.petersen@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 30
Hanna Vetvik: hanna.vetvik@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 38

Driftsavdelingen, ansvar for stier og hytter:

Jan Erik Reiten, driftssjefjan.erik.reiten@dntoslo.no
Tlf.: 970 81 510 / 22 82 28 94

Fjellet:
Anders Gjermo, bygningssjef anders.gjermo@dntoslo.no Tlf.: 909 30 318 / 22 82 28 90
Lise Havik: lise.havik@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 89
Tor Martin Stenseng: tor.martin.stenseng@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 88
Thomas With: thomas.with@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 93

Marka:
Dag Olav Brækkan: dag.olav.braekkan@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 52
Janet Bydal:  janet.bydal@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 91
Roy-Erik Sund: res@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 92

Sæteren Gård:
Jan Kenneth Gussiås, bestyrer: jkg@dntoslo.no
Ane Marte Gussiås, bestyrer: amg@dntoslo.no (permisjon)
Gorm Sverre Nodland: gorm.nodland@dntoslo.no (vikar) 

Aktivitetsavdelingen:
Barnas Turlag:
Camilla Horten: camilla.horten@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 74

DNT Ung Oslo:
Hanne Marte Furset:  hanne.furset@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 41
Gaute Dalastøyl Jensen: gaute.jensen@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 47

Fjellsport:
Heidi Degnes-Ødemark: heidi.degnes@dntoslo.no  Tlf.: 22 82 28 42
Elisabeth Johnsen:   fjellsport@dntoslo.no   Tlf.: 22 82 28 42 (vikar)

Senior og prosjekter:
May-Liss Hansen: may-liss.hansen@dntoslo.no
Hanne Tretterud Lund:  htl@dntoslo.no 
Mari Kolbjørnsrud: mari.kolbjornsrud@dntoslo.no (engasjement)

Turer for voksne:
Kari Larsen: kari.larsen@dntoslo.no
Ine Gulbæk: ine.gulbaek@dntoslo.no (vikar)
Claudia von Gostomski: cvg@dntoslo.no (vikar)
Kristin Baune Bochud:  kristin.bochud@dntoslo.no (permisjon)
Ellen Kristine Næsje: ellen.nasje@dntoslo.no (permisjon) ellen@baerumturlag.no (25% jobb)

Administrasjon og økonomi:
Karin Schøyen, økonomisjef: karin.schoyen@dntoslo.no Tlf.: 926 08 092 / 22 82 28 77
Eva Anklev: eva.anklev@dntoslo.no
Aruna Phatak: aruna.phatak@dntoslo.no
Mette Irene Tufte: mette.tufte@dntoslo.no
Renate Martinsen, kontorleder: renate.martinsen@dntoslo.no
Siri G. Bekkhus: sgb@dntoslo.no
Marit Lauritzen: marit.lauritzen@dntoslo.no