Du er her: DNT Oslo > Om DNT Oslo > Kontakt oss  
 
Del | Tilbake | Skriv ut | Tips en venn

Kontakt DNT Oslo og Omegn:

Sentralbord post@dntoslo.no
Turinformasjon turinfo@dntoslo.no
Aktivitetsavdelingen aktivitet@dntoslo.no
Ungdomsgruppa: mailto:ungdomsgruppa@dntoslo.no
BaseCamp Ungdom basecamp@dntoslo.no
Fjellsport fjellsportoslo@dntoslo.no
Barnas Turlag mailto:barnas.turlag@dntoslo.no
Sæteren Gård seterengard@dntoslo.no

Disse jobber i DNT Oslo og Omegn:
Anders Gjengedal anders.gjengedal@dntoslo.no
Anders Gjermo anders.gjermo@dntoslo.no
Ane Marte Gussiås amg@dntoslo.no (permisjon)
Aruna Phatak aruna.phatak@dntoslo.no
Audhild M. Rognerud  audhild.rognerud@dntoslo.no 
Camilla Horten camilla.horten@dntoslo.no
Christian Fornes christian.fornes@dntoslo.no
Claudia von Gostomski cvg@dntoslo.no (vikar)
Dag Olav Brækkan dag.olav.braekkan@dntoslo.no
Ellen Kristine Næsje mailto:ellen.nasje@dntoslo.no (permisjon) ellen@baerumturlag.no (25% jobb)
Espen Opaker Moreite espen.opaker.moreite@dntoslo.no
Eva Anklev eva.anklev@dntoslo.no
Gaute Dalastøyl Jensen gaute.jensen@dntoslo.no
Gorm Sverre Nodland gorm.nodland@dntoslo.no (vikar)
Hanna Vetvik hanna.vetvik@dntoslo.no
Hanne Tretterud Lund  htl@dntoslo.no
Hanne Marte Furset  hanne.furset@dntoslo.no
Heidi Degnes-Ødemark heidi.degnes@dntoslo.no   
Hilde Hagen hilde.hagen@dntoslo.no
Ine Gulbæk ine.gulbaek@dntoslo.no (vikar)
Jan Erik Reiten  jan.erik.reiten@dntoslo.no
Jan Kenneth Gussiås jkg@dntoslo.no  
Janet Bydal  janet.bydal@dntoslo.no
Kari Merete Horne  mailto:kari.m.horne@dntoslo.no
Kari Larsen kari.larsen@dntoslo.no
Karin Schøyen karin.schoyen@dntoslo.no
Kristin Baune Bochud  kristin.bochud@dntoslo.no (permisjon)
Lise Havik lise.havik@dntoslo.no
Mari Kolbjørnsrud mari.kolbjornsrud@dntoslo.no (engasjement)
Marit Lauritzen marit.lauritzen@dntoslo.no
May-Liss Hansen may-liss.hansen@dntoslo.no 
Mette Irene Tufte mette.tufte@dntoslo.no
Renate Martinsen renate.martinsen@dntoslo.no
Roy-Erik Sund res@dntoslo.no
Siri G. Bekkhus sgb@dntoslo.no  
Sverre A. Larssen sverre.larssen@dntoslo.no
Thomas With thomas.with@dntoslo.no
Tine Mjølnerød tine.mjolnerod@dntoslo.no
Tor Martin Stenseng tor.martin.stenseng@dntoslo.no
Tore Glette-Iversen mailto:tore.iversen@dntoslo.no
Torgeir Nergaard Berg tnb@dntoslo.no
Vegard Petersen  vegard.petersen@dntoslo.no